| innutz a întrebat:

Buna mama mea nu ma lasa sa-mi cumpar patine dar eu imi doresc foarte mult sa am patine mama mea zice : nu deoarece iti creste piciorul dupa aceea ce faci? voi stiti ce sa fac ca sa o conving?

Răspuns Câştigător
| Miranda29 a răspuns:

Spune-i ca iti doresti foarte mult patine cumparate deoarece cele inchiriate pot contine bacterii etc.Succes!

| innutz explică (pentru Miranda29):

I-am zis ca vreau foarte mult patine dar daca ii spun ca cele inchiriate au bacteri nu o sa ma creada

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Stiu ca erau cu marime reglabila odata thinking gen 35-38... Sau spune-i ca-ti iei cu o marime sau doua mai marihappy Asa le vei mai purta si anul viitor si peste 2 ani.

| innutz explică (pentru LolaLollita):

Am 9 ani nu imi ia zice ca daca mi le ia protivite imi creste piciorul si raman mici si daca iti cumpar patine mai mari ma impiedic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista patine reglabile.Ale mele zac de 2 ani prin debaralaughing