| daniela2106 a întrebat:

Buna! Merg astăzi la magazin și niște copii mici, foarte needucați de altfel, niciodată nu am putut sa ii sufăr, cu toate ca sunt doar niște copii, dar deranjează toți oamenii, ba înjurături, ba chestii din astea urate. Îmi pun mâna pe fund fără pic de rusine. Când m-am dus la magazin, nu am băgat de seama, însă am zis ca mi s-a părut, când ma intorc de la magazin, se întâmpla aceeași chestie. Doamne, nu mai pot nu mai suport. Ce pot sa fac ca sa nu mai fiu deranjata? Nu pot sa cred ca nu exista pic de educație. Am ajuns la concluzia, chiar sa-mi fie jena sa merg la magazin. Doar le-am zis ca,, nu va este rusine’’ și am plecat. Mi-am văzut de drum! Va rog sa luați in serios. Ofer funda. Ce ma sfătuiți sa fac?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Data viitoare ia un bat cu tine si da-le peste maini, sa vezi ca nu vor mai indraznii sa te atinga pe fund.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai mâini și picioare să te aperi?