| andreea2346 a întrebat:

Bună! Mergeți vara asta la mare? Dacă da, la noi sau în altă țară? laughing

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vara nu, in niciun caz. Prea scump si prea cald pentru mare.

La final de septembrie poate.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am idee.
Nici daca merg, nici unde.

| Drimmero a răspuns:

Cel mai probabil da, momentan e devreme sa dau un raspuns unde mai exact, insa 2-3 zile de bronz si balaceala nu ar strica.

| Sofer a răspuns:

Nu ratez nici anul asta big grin Merg la mare la noi în tara și călătoria plăcută cu CFR ca e scumpa benzina. big grin

| Hammurabi a răspuns:

Sunt deja în altă țară.
Iar marea o văd pe geam.

| Nirvanaaa a răspuns:

După practică cel mai probabil da, deci prin August-Septembrie. Mai e pana atunci destul laughing.
La noi probabil.

| 1997onur a răspuns:

Nu-mi mai spune nimic de mare._. Sunt prăjit complet în fiecare zi dau peste 100 de saltele și nu mai spun de comenzile care le iau

| user0010 a răspuns (pentru 1997onur):

Am fost anul trecut la mare și parcă te-am văzut. Erai ăla de înaltime medie, masliniu la piele, mi-ai dat două saltele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să merg în Iulie când o să-mi iau concediu.

| Jessica1235 a răspuns:

Din păcate nu voi reuși din cauza ca am un program puțin mai încărcat în vara asta, sper ca în concediu să reușesc să ies măcar din oraș laughing

| MirceaCal a răspuns:

In alta tara, Romania e scumpa pentru ce ofera in comparatie cu alte tari.