| Nicula_Giulia_1995 a întrebat:

Mi-am cumparat caretele reincarcabila pentru orange..am tastat 222 si codul si m primit mesaj ca, a fost utilizat deja ce sa fac? va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si o sa te ghideze ei. Cel mai probabil nu se poate face nimic, decat daca ai un bon la ce ai cumparat.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa verifici corectitudinea codului de reicarcare folosit, si daca acesta este corect, te rugam sa ne contactezi la Serviciul Clienti PrePay - 444.
O zi buna,
Orange Helper