| Harcas31 a întrebat:

Salut, folosesc o cartela reincarcabila Orange.
Am achizitionat un cod pentru 5 euro credit, am sunat la 222 si am tastat codul de 14 numere.
Doar ca in loc sa primesc 5 euro am primit 500 euro credit fara niciun sms de confirmare.

Am primit un sms cu cateva zile in urma in care mi se transmitea sa reincarc pana pe 21 pentru a nu intra in perioada de gratie. Nemaiavand date am reincarcat azi, 20 septembrie... vreun sfat? Ce naiba s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca vrei sa spui 500 minute credit, nu 500 euro laughing

| darrio2007 a răspuns:

Poate era scris asa 5, 00 nu 500.

| Simpatic a răspuns:

Nu avea cum sa fie 500 de euro cu siguranta este vorba de 5.00 euro si ai citit gresit!
Daca chiar sunt 500 e ok esti norocos happy

| gabicoo a răspuns:

Data viitoare să mergi în Orange shop și să faci încărcare directă cu minute. M-am fript și eu odată cu voucherul și cu creditul și cu codul lor și m-am lecuit.

| Hyperion7 a răspuns:

Deci nu cred așa ceva, trebuie sa văd acel mesaj laughing
Lasă un ss aici și după copiază link-ulD
https://imgbb.com/

Cât despre eroarea acesta, daca chiar exista, înseamnă că e o eroare de sistem, etic și faire, ar fi sa discuți cu cei de la Orange despre problema in cauză și să le dai restul sumei de credit înapoi.Cu ocazia asta poate primești niste bonusuri sau nu știu, eu personal n-am pățit asta niciodată rolling on the floor
Sau poți să păstrezi, trimiți la tot neamul credit și după arunci cartela rolling on the floor
Cheeers!thumbs up