| babanuemy a întrebat:

Buna mi-am instalat de curand windows 8 dar cand vreau sa fac conectiunea la internet PPPoE se restarteaza PC-ul si imi da eroareabig grinRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (ndis.sys). Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

De unde ai luat Windows-ul și l-ai instalat? Adică e original și cu licență?

| babanuemy explică:

Windows-ul l-am luat de pe site-ul Microsoft, windows 8 enterprise cu 90 zile gratis. Am mai incercat si windows 8 pro dar de pe alt site.

| babanuemy explică:

Windows-ul l-am luat de pe site-ul official Microsoft, windows 8 enterprise cu 90 zile gratis. Am mai incercat si windows 8 professional dar de pe alt site.