| BiskAdee a întrebat:

Heii TPU. De curand mi-am dat restart la windows. Un om mi-a instalat drivere-le si ce mai era de instalat dar cand vreau sa ma loghez pe metin, imi zice ca nu suporta graficele 3D. Ma puteti ajuta? Funda.

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Actualizeaza Driverul Grafic cu o versiune mai noua.

| BiskAdee explică (pentru jhonny999):

Cum o pot actualiza, nu mă prea pricep?

| jhonny999 a răspuns (pentru BiskAdee):

Scrii in Google Touslesdrivers, click pe Mes drivers.descarca programul Maconfig.si install click pe butonul Lancer la Detection, iti va scana PC si iti va afisa driverele lipsa, sau versiuni mai noi la driverele pe care le are PC tau.descarca drivarul video ultima versiune si install

| BiskAdee explică (pentru jhonny999):

Sper sa reusesc laughing. Multumesc mult :*

4 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul la placa video
daca iti apare eroarea asta, inseamna ca ai omis driverele de la placa video sau nu ai luat versiunea cea buna