| onasis1961 a întrebat:

Ajutati-ma! De doua zile yahoo messenger nu pot sa-l pornesc.Bag adresa si parola si im-i scrie(your account has been locked(81003003). Ce s-a intamplat si ce este de facut? Va rog cei care pot sa-mi dea o mana de ajutor sa trimeata pe adresa (nicoltase@yahoo.ro)pentru ca cea veche e blocata.

Răspuns Câştigător
| Alexandru_5661 a răspuns:

Cand iti apare eroarea asta intri pe yahoo mail te loghezi apoi intri de la ei de pe site pe yahoo messenger dai log out si gata nu o sa iti mai apara eroarea la programul din pc.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

4 răspunsuri:
| CookieMonsterDeea a răspuns:

Buna. Cel mai probabil adresa ta de mess a fost sparta si parola schimbata. Te sfatuiesc totusi sa stergi id-ul si sa iti faci altul nou.

| bianca20 a răspuns:

Poti sa-l stergi si sa descarci altul!

| adrian_6090 a răspuns:

Sterge-l din control panel şi instalează-l din nou...