| SupradozaDeViseXD a întrebat:

mi-am schimbat poza de la profil si acum nu mai apare nici o poza chiar daca eu am pus alta ( cred ca ati vazut) cum pot pune poza eu am incercat apasand pe chestia aia cu alege fisierul asu ceva de genu si am ales poza( butonul ala cu alege fisierul era in dreapta jos) iar apoi am apasat pe salveaza modificarile sau cum o scrie (oricum ceva cu salvare care se afla tot in partea de jos dreapta). Ma rog, chestia asta nu a mers. Cum fac ca acum sa am poza la profil?
Funda la raspunsul care ma va ajuta sa-mi pun poza la profil.
Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Needle a răspuns:

Se vede poza, eu una o vad, daca esti tu in costum de baie sau ceva de genu...

1 răspuns:
| SupradozaDeViseXD explică:

S-a rezolvat