| AlEsWeEt a întrebat:

mi-am schimbat windowsul la laptop si acum nu imi mai merge bluetooth`ul! Trebuie sa instalez ceva? Ma poate ajuta cine? Dauu funda! puppy dog eyes happy

Răspuns Câştigător
| Vl4dootz a răspuns:

Ai instalat cd-ul telefonului?
Instaleaza softul pentru telefon pe laptop si conectezi tel la laptop prin bluetooth.
Bafta!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu e compatibil pentru windows-ul actual. uitete ce scrie pe cd.

| Vl4dootz a răspuns:

Trebuie sa instalezi softul pentru bluetooth.
daca nu ai CD il gasesti pe net.
Bafta!

| AlEsWeEt explică (pentru Vl4dootz):

Multumesc!

| AlEsWeEt explică (pentru Vl4dootz):

Bun am reusit sa instalez si acum merge sa trm de pe laptop pe tel dar...nu merge de pe tel pe laptop. De ce?

| Vl4dootz a răspuns (pentru AlEsWeEt):

Iti apare vreo eroare?
Sau poate ai gresit tu undeva

| Vl4dootz a răspuns (pentru AlEsWeEt):

Ai instalat cd-ul telefonului?
Instaleaza softul pentru telefon pe laptop si conectezi tel la laptop prin bluetooth.
Bafta!

| FReAkAzO1d a răspuns:

Exact acel Bluetooth are un driver...il gasesti usor pe net...