| Annabella9719 a întrebat:

Buna! Mi-au venit rezultatele testului ADN de la My Heritage. Sunt putin confuza. Deci am 86% adn balcan, 8% adn finlandez, 4, 2% adn de asiatic de Vest(tari ca Turcia, Iran, Irak)si 1, 8% adn baltic(Lituania, Letonia si Estonia). Ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Esti de a noastra, ca ai procentajul cel mai mare la asta big grin.

| Annabella9719 explică (pentru Freya1):

Te referi la and balcan? Si eu ma asteptam sa am mult dar nici chiar asa. Am tot cautat si am aflat ca adn meu se aseamana cu tara noastra vecina, Serbia. Interesant.

| Catrice a răspuns:

Mișto.

| raMLesS a răspuns:

Mie mi-a iesit ca sunt 100% om.

| Invictusman a răspuns:

Balcania vs corcitura =1-0 (tur - retur)
Balcanica de calibru.

| rapandula a răspuns:

Gen, esti o corcitura.

| Annabella9719 explică (pentru rapandula):

Haha, nu prea. Am prea putin ca sa fiu o corcitura.

| doctorandus a răspuns (pentru rapandula):

Toti suntem corcituri, chiar si neonazistii, neolegionarii si membrii Ku Klux Klan.

| asedfgrtu a răspuns:

Fain