| Carmen_4042 a întrebat:

Mie imi vine tot timpul sa plang, sunt obosita, stresata din cauza unor examene.De ce am starea aceasta? De ce imi vine sa plang?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stresul,oboseala si teama de examene isi fac efectul. Lasa putin deoparte invatatul,relaxeaza-te,asculta niste muzica, iesi cu niste prieteni. Asta te va ajuta.Nu te lasa coplesita de niste examene,ci priveste in fata. Invata, stai calma, ai incredere in tine si-ti va trece.

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Si eu`s la fel.Si inca nu m-am apucat serios de invatat.Ma ingrozeste doar gandul.
Nu stiu... poate ai nevoie de cineva sa iti ridice moralul, sa te sustina.

| Narfundo a răspuns:

Poate esti prea singura". Vremurile ne lovesc pe toti. Poti sa imi lasi id-u daca vrei.Ai ce discuta cu minewinking