| Lovedreamsnopeoeple a întrebat:

Heii TPU, sunt speriata rau, am fost ieri la un concert in Sibiu si am vazut cativa copii ca erau sa lesine, i-am vazut si cand le era rau si am inceput sa plang acolo, si aseara cand sa ma duc la baie m-a luat stomacul si vedeam in ceata, imi era foarte frica sa nu lesin si eu, azi nu ma simt prea bine, ametesc mai tot timpul si imi vine sa vomit cateodata. Ce sa fac sa nu mai ametesc? sad Poate fi din cauza ca am fost foarte obosita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai stat in soare

| AleXzpm a răspuns:

Test de sarcină?

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru AleXzpm):

Nici nu se pune problema, inca sunt fata mare happy

| AleXzpm a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

Insolație?

| sosostore a răspuns:

Din moment ce iti era frica sa nu lesini si tu si te gandeai numai la acei copii ca i-ai vazut ca lesina se numeste atac de panica, gandeste-te mereu ca tu vei fi bine si ca nu ai nimic. Incearca si ia niste calciu ca sa iti revii.

| ioanaichim2015 a răspuns:

Trebuie sa dormi mult(mie imi este rau in maisina, si cand ajung acasa dorm cat mai mult posibil si ma simt mai bine)