| beatrice2630 a întrebat:

Buna, niciodată nu am înțeles cum se face plata PayPal (vreau pentru un viitor cont de Netflix pentru ca am înțeles ca e mai ușor așa)
Îmi poate explica cineva? Va rog mult. Multumesc anticipat!❤️

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Plata către Netflix se face din contul dtale Paypal.
Dacă indici căsuța dtale de email, ea este conectată la Paypal, asta este suficient.
Faci întâi contul de Netflix.
Faci un cont de Paypal.
Îl alimentezi.
Pe contul de Netflix autorizezi online plata prin Paypal.

| beatrice2630 explică (pentru sadrian46):

Multumesc, iar contul PayPal cum se administrează?happy

| sadrian46 a răspuns (pentru beatrice2630):

Adică?
Este contul tău, îl adminitrezi tu.
îți faci cont și apoi scrie pe site cum depui, cum scoți, cum faci plăți din el. Nu are rost să îți scriu aici tot ce scrie pe situl Paypal.

| beatrice2630 explică (pentru sadrian46):

Am înțeles. Multumesc!