| lorenutza55 a întrebat:

nu mi se mai deschide lptopul, s-a stricat.se mai poate salva ce am pe hard? multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate daca e hardul bun te duci la o firma specializata sau daca se pricepe si altcineva cu ataat mai bine si iti va transfera scoate tot ce ai tu pe hard. Daca s-a dus windowsul din pacate nu se mai poate face nimic decat daca mai ai inca un sistem de operare in care sa intri si sa iti transferi tot de pe acea partitie pe un cd sau stick