| lorela a întrebat:

nu stiti ceva pentru albirea dintilor? multumesc.

Răspuns Câştigător
| oAnna a răspuns:

Bicarbonat de sodiu ( gasesti la orice magazin) e un praf alb si pai pe periuta si iti speli dintii, nu folosi mai mult de 2 ori pe saptamana...Sunt multe aparate si blah blah blah. dar unele iti pot strica smaltul.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca te speli pe dinti cu bicarbonat sau sare o data la 7-10 zile (nu mai des), dintii tai se vor albi vizibil. Si lamaia ajuta in aceasta privinta. Succes!

| Biencush a răspuns:

Bicarbonat de sodiu sau sare mare

| YoungHomie a răspuns:

Mergi la dentist si tii albestetongue laughing daca nu dai cu var sau mananca faina poate mergelaughing