| nycoleta a întrebat:

nu stiu daca sunt chiar "blonda" dar am pus o intrebare, am primit mail ca am 7 raspunsuri dar nu stiu unde sa le citesc... daca ma poate ajuta cineva id meu este nycoleta_angeliq mersi

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mail, nu intotdeauna ai link, dar aici pe site in stanga este scris cu portocaliu "intrebarile mele " dai clik si mergi la intrebarea ta, dai clik pe ea si gasesti raspunsurile. Daca nu te descurci scrie-mi intrebarea in mesagerie si-ti voi trimite raspunsurile de pe pagina.