| bluesky a întrebat:

Nu pot vizualiza fotografiile pe care le-am primit intr-un e-mail. Nu sunt atasate, sunt puse in e-mail. Nu imi apare chenarul pozei si alb iar in mijloc apare un patratel. Ma gandesc ca imi lipseste ceva program dar nu stiu care. Cine ma poate ajuta, va rog? Mersi!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa stii ca si eu patesc uneori chestia asta cu poze trimise de prieteni din SUA sau Canada. Au ei niste formate mai bizare si programele noastre nu le pot citi. Da reply si roaga-i sa ti le trimita din nou in format jpeg.