| AlexiaClaudia a întrebat:

Nu stiu la ce profil sa merg. Pur si simplu nu stiu la ce sa ma dau, vreau sa fie ceva folositor. Adica, dupa ce termin liceul sa pot castiga bani pentru a putea merge la facultate.
Ma gandeam ca ma puteti ajuta putin.
Imi place biologia, chimia, romana, istoria si franceza. Urasc matematica desi, mi-ar placea sa stiu mai multa algebra. Nu vreau sa merg la medicina asta e sigur. Sunt o persoana timida.
La ce profil as putea merge? Dau funda si multumesc!

2 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

La filologie. romana istorie si limbi straine engleza si francezawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un profil uman din moment ce nu te intereseaza medicina si nu vrei sa te incurci prea tare cu matematica.