| Jose21 a întrebat:

O actrita porno nu este de fapt o prostituata ca sa nu zic altfel adica ele tot pentru bani o fac.de ce ar avea ele parte de mai mult respect decat prostituatele? ce parere aveti va pup

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Poate pentru ca practic, un actor porno satisface anumite necesitati a multimii daca intelegi.Pe cand o prostituata face ceea ce face pentru ea doar si eventuali clienti. Dar real acum cine a spus ca un actor porno are parte de mai mult respect decat o prostituata? Ambele cazuri sunt catalogate la fel de catre majoritate, la fel judecate.Bafta!

| paramore a răspuns:

Indiferent de meserie, o femeie nu trebuie discriminata.atata timp cat nu deranjeaza pe nimeni, merita respect