| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce parere aveti, in general cand un barbat invita o actrita porno in emisiunea lui face si sex cu actrita respectiva dupa emisiune? Sau de fapt asta nu se intampla niciodata? Sa faca sex o actrita porno cu un barbat care a invitat-o la el in emisiune

32 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar tu puteai gandi asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Poate omul este insurat si nu se baga in asa ceva.
Poate asa i-a trasat sarcini producatorul emisiunii.
Nu ai de unde sti.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Sa accepte ce? Sa vina la emisiune? Isi face reclama prin prezenta ei la acea emisiune.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Posibil că da. Contracost, bineinteles.
Nu este o regulă. Se pare ca esti foarte obsedat de sex.

| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

P.S. Haide sa incheiem acest subiect. Diferenta de varsta dintre noi si mai ales gandirea, este mare intre noi.

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns:

Stii cum se spune: e o tara libera. Daca sunt adulti, e doar treaba lor.

| dullcat a răspuns:

Buna. laughing Despre ce vorbesti? Cred ca ai vazut un film xxx si ai crezut ca e emisiune.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu prea ma intereseaza sincer. Chiar si daca e asa, din cauza acestor cazuri s-a ajuns la mentalitatea ca toate femeile care apar la televizor au facut sex pentru asta, deci nu e ok. De barbati nu se vorbeste asa cand vine vorba de cautarea faimei.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca se intampla, e ceva privat ce tine de ei. Sa fie sanatosi din partea mea. Chiar e irelevant daca se intampla sau nu se intampla. Si ce parere ar trebui sa am? Cum ziceam, sa fie sanatosi din partea mea!

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pai uneori se intampla. De cele mai multe ori, nu. Pentru ca daca esti adult star asta nu inseamna ca ti-o tragi cu toata lumea. Daca iei si mai cetesti interviuri, o sa vezi ca unele sunt panarame, altele sunt casatorite sau in relatii monogame si ce fac la munca e ceea ce fac la munca.

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns:

Ești tu gazda unei emisiuni și vrei să inviți actrițe xxx, sau care-i treaba? În plus, de ce crezi că ar exista o regulă în acest sens?

Faptul că o femeie este actriță de filme pentru adulți nu înseamnă că face sex de 100 de ori pe zi cu toți bărbații care-i ies în cale. În afara profesiei, cele mai multe au niște vieți sexuale absolut normale și se comporta ca orice alte persoane.

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Și atunci care este mai exact curiozitatea ta? Dacă o actrită xxx a făcut vreodată sex cu gazda unei emisiuni la care a fost invitată? Posibil. Este o lume mare în care multe actrițe xxx au fost invitate la multe emisiuni.

Te simți mai bine acum că ai aflat acest lucru extrem de vag?

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Mai bine ai avea și tu niște curiozități mai constructive decât "cu cine se culcă actritele din filmele pentru adulți".

Nu ar fi mai bine să fii curios ce se întâmplă în "Crimă și pedeapsă" de Dostoievski? Atunci chiar ai avea motive să te simți mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pentru tine, probabil că da... Dar ai putea să începi cu ceva mai ușor, de exemplu "Aventurile lui Habarnam și ale prietenilor săi".

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Din păcate, da.

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Și care sunt ultimele 3 cărți pe care le-ai citit?

Răspuns utilizator avertizat
| Emma30555 a răspuns:

E ceva relativ. Se poate întâmpla sa facă sex după o emisiune și cu o tipa cu profesie normala dacă sunt atrași unul de celalalt. Dar un tip profesionist nu ar propune asa ceva. Și nu cred ca ar propune asta doar fiindcă e actrița porno, nu e neapărat relevant, poate fi și prostituata tot nu e relevant. Depinde de cei doi, și ce sunt dispuși sa facă.

| LogiganStefan18 a răspuns:

Parere buna