| anonim_4396 a întrebat:

O actrita porno nu este de fapt o prostituata ca sa nu zic altfel adica ele tot pentru bani o fac.de ce ar avea ele parte de mai mult respect decat prostituatele? ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

De comun acord cu tine

| sakurabutterfly a răspuns:

Inca actritele porno fac chestii mai grave, pentru ca prostituatele, cand o fac nu le vede nimeni, dar astea sunt filmate si se scot o gramada de bani pe chestia asta.
nu se pot numi actrite dupa parerea mea!

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Actritele arata mai bine decat prostituatelewinking de aia au respect laughing