| anonim_4396 a întrebat:

De ce o prostituata care este prinsa facand sex pe bani are dosar penal, si o actrita porno este vazuta vedeta?
Oare "vedeta"pentru ca plateste taxe?
Daca acesta este motivul, de ce nu se legalizeaza prostitutia?

9 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Buna, buna intrebarea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Industria porno e prostitutie legala. Ciudat, chiar ieri discutam asta cu cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atita timp cit perversiunile in cuplu sint admise pentru simplu motiv ca "nu le stie nimeni"atunci facem apel la adevarata noastra fire si spunem ca perversiunea s-a nascut in "noi"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca filmele erotice si porno sunt considerate o arta. Film=arta, acum depinde de genul sau.
Dar politia amendeaza daca le prind in locuri publice, ca la ele acasa fac ce vor, nu cred ca vine politia in casa ta sa-ti dea amenda ca i-o trageai unei prostituatelaughing
Nu se legalizeaza prostitutia pentru ca ar duce la sporirea mafiei pe teritoriul Romaniei; Si sper sa nu se legalizeze vreodata.
Si o actrita porno chiar este vedeta! fara aceste " " (ghilimele).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca fetele sa nu fie scoase "la produs" de catre parintii lor pentru a face bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@maryus37-ce vedeta vezi tu intr-o tarfa care se dezbraca la tv?
Asta inseamna vedeta pentru tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa realizezi un film porno, erotic, de calitate, din urma caruia sa primesti un premiu, inseamna sa depui mare efort. Nu am facut referire la acele fete care se dezbraca in fata webcam-ului. Sunt actrite porno, cu acte, da, ele sunt vedete!
Invata sa faci diferenta dintre film porno si l@bagism.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti penibil.
Mai bine ma duc la o curva si imi fac treaba decat sa o bat in cap ca un fraier in fata televizorului.
Deci...prostitutia ar trebui legalizata.
Tu bate-o in cap ca eu ma duc la prostituate...mai bine zis, uite-te la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cata cultura generala ai tu, nici nu ma asteptam la alt raspuns din partea ta.
Iar numele tau este o insulta la adresa celor care sunt in stare sa o faca. Mentalitate ta ma lasa fara replici, dupa cum spune si vorba: Nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita!
Sa se legalizeze ca sa-ti vad sora la produs pe autostrada, ca sa ai nevasta cu acte in regula, ca asa mai lipseste seara de acasa cand le prinde politia. Si ma intreb, fata ta o sa aiba carte de munca daca practica? Cum e sa iti vina copilul acasa cu bon de la curve?
Sa se legalizeze, sunteti o tara porno si tiganizata!
Cum spuneam, integreaza-te in societate! Dar cred ca salvarea ta ramane tot o curva scarboasa, imi e greu sa cred ca iti permiti altceva.