| R9kitty a întrebat:

Bunahappy Ofer fundita... O prietena are un telefon LG GD510 si a pus alarma sai sune la 10 dim. si desi era activata, nu a sunat. A pus si melodie si vibratie, iar acum am incercat impreuna cu ea sa vedem daca suna si pur si simplu nu merge. Arata ca e activata alarma in fiecare zi (asa am setat acum)Am facut toate setarile care mergeau si nici asa... Help, please!

2 răspunsuri:
| R9kitty explică:

Nu, doar ed cateva luni si nu are virusi, nici nu a fost scapat pe jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ralukity. Cred ca este defectat telefonul.
Este vechi?