| BetyKittyArr a întrebat:

am si eu o intrebare, mi-am luat acum 4 zile un telefon Cosmote Joy, este identic cu Alcatel OT-806, doar ca eu schimbat numele :), vreau sa va spun eu am sunat la *100# si acolo in fine am dat la setari automate si mo intrebat prima 3 litere ale fabricantului, am inceercat sa scriu dar nu merge doar cifre :(, si dupa am incercat sa le fac online de pe www.orange.ro si am reusit, mi-au trimis setarile dar nu le-am gasit, am dat la mesaje si nimic acolo, dupa am intrat la setari, setari web si mi`o aparut mai multe alegeri am dat pe fiecare dar nimic de mesajul cu setari. Vreau sa va rog sa ma ajutati, aveti acest telefon? Please urgent help, funda categoric

1 răspuns:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Du-te înapoi la magazinul de unde ai cumpărat şi informează`tehappy.