| anonim_4396 a întrebat:

Pe 14 decembrie am pus la categoria Trivia/Amuzante urmatorul mesaj: "Un pui de maimuta o intreaba pe mama lui. De ce noi suntem asa de urati? Stai linistit dragu mami. Tu sa-l vezi pe cel care citeste mesajul!"
Nu l-am pus pentru a-i jigni pe altii iar cei care au comentat la acel mesaj, unii dintre ei m-au jignit pe mine.
Daca nu as fi fost eu cea care a pus mesajul si ar fi fost altcineva daca l-as fi vazut eu l-as fi luat ca pe o gluma. Dca am facut un rau asa de mare pentru ca am postat acel mesaj va rog sa ma iertati, nu sa ma jigniti. Era o gluma acel mesaj pentru ca eu nu am judecat niciodata oamenii dupa aspectul fizic, mai ales sa judec niste persoane pe care nu le cunosc...
Sunteti atatia pe acest site care poate au vazut mesajul dar nu l-au comentat... Voi cum de v-ati putut abtine?
Au fost 6 persoane care au comentat dintre care 2 au inteles ca a fost o gluma iar celelalte 4 m-au criticat.
De ex Anna a spus: "TPU.ro a fost creat ca spatiu virtual unde fiecare poate impartati celorlalti cunostintele si experienta sa, oferind ajutor in problemele cu care semenii lor se confrunta in viata de zi cu zi.Care e problema ta?"
Dca ea a spus ce tocmai ati citit mai sus de ce ma critica? E inclus si criticarea celorlalti si a uitat sa-mi aminteasca?
Iar "c0rn3l1uss" a spus: ":]Multumesc mult pentru compliment Alina-bovina."
L-am jignit cu ceva de mi-a spus asa? Bn ca asta nu ma intereseaza ci ma intereseaza de ce se poarte asa ceilalti? Nu pot sa inteleaga o gluma?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu am primit mesaj cu chestia asta de ziua mea anul trecut:))
Bestial:x
Cum am mai zis "unde nu e, nici Dumnezeu nu cere"
Nu-ti mai face tu atatea probleme pe chestia asta
Releax, take it easy
Uite si o melodie:http://www.youtube.com/watch?v=6rrhePjb24k

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu sa fii sanatoasa, ca belelele curg.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ce sensibilă eşti... dar ai dreptate. Era la Trivia/Amuzamente, iar asta cu siguranţă întră în a doua categorie, dar trebuie să înţelegi că nu toţi oamenii au simţul umorului...sad

| AldanaBlue a răspuns:

Ti-am raspuns si eu. Ala a fost raspunsul care mi-a venit pe moment. Si fiindca ai pus un banc, ma asteptam sa imi raspunzi cu ceva amuzant la ceea ce te-am intrebat. Chiar nu a fost nici o critica-si ma simt datoare sa spun asta pentru ca m-am uitat din nou pe raspunsuri si am vazut ca ma incadrez in lista celor 4 (2 au inteles ai spus tu-un raspuns e : bestial si celalalt iti raspunde cu un banc, deci nu e greu sa stiu unde ma aflu). Nu imi pare rau ca nu am spus bestial sau nu ti-am raspuns cu un alt banc, ci, ma repet, a fost de moment, dar nu am gasit nimit jignitor in raspuns sau mai mult - critica. In fine, nu prea imi place sa justific ceea ce fac, dar vad ca te-a deranjat asa de tare si de asta iti raspund la postarea de acum.

| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a răspuns:

Si eu l-am citit dar nu ti-am comentat... da nu pune tu la suflet. uite ce te sfatuiesc cei care s-au suparat trimite-le un mesaj cerindu-ti scuze si zi-le ca a fost doar o gluma.sunt sigura ca nu s-au suparat dar poate le-a picat mai rau aceea gluma.
succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floorlaughinglaughinghappyEu nu l`am vazutrolling on the floorlaughing), vaai ce am mai rasrolling on the floorlaughing, si eu si fratele meu si mamalaughing. Eh` asta e, nu pune tu la suflet. Is unii care chiar se simtwhistling. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai, fata draga, nu te necaji! Sant unii fara simtul umorului si au comentat. Care-i problema? Stii ce? Ia mai posteaza tu glumite de astea ca mie imi plac si, cui nu-i plac sa nu citeasca. happy