| TheHobbitHere a întrebat:

Bună, pe Facebook am 5000 de prieteni, iar eu primesc cate 50 de cereri pe ora, dar am numai 113 followers. de ce numai atat?
Stiu ca dacă atingi limita, persoanele care iti vor da add, iti vor da numai follow ca nu mai merge, dar de ce doar 113?
Sau cand intru pe profilul meu, nu imi apare numarul de followers, in setari este activat, dar trebuie sa dau la prieteni-followers ca sa vad cati ma urmaresc, cum sa se vada?
Fundă.

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Să știi că dacă ai 50 de cereri de prietenie și nu le dai accept iar peste o ora ai tot 50 nu înseamnă că primești 50/h.
Ziceam doar.

| TheHobbitHere explică (pentru LoveSleep):

Putin important este asta.