| Mircea80 a întrebat:

Peste cateva zile plec cu ai mei in Germania, in vacanta.Cum este acolo? Oamenii sunt mai civilizati, este o alta mentalitate?

Răspuns Câştigător
| Claudiiss .‹3 a răspuns:

Da, este foarte diferita.Copii sunt disciplinati de mici, respectul este pe primul plan. Orasele sunt curate, iar din punct de vedere al dezvoltarii este foarte bine pus la punct.Adica,pana si drumurile ce duc la camp sunt asfaltate. Spar ca te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, mult mai civilizati.alta mentalitate! pe oriunde va veti duce veti fi primiti cu bratele deschise. daca aveti nevoie de ajutor lumea va ajuta fie ca e noapte sau zi. dar sa nu exageram! oameni buni sunt si in Romania...

| Cretaker a răspuns:

Heil mein führer, n-o sa vezi curatenie ca la ei in Romania