| anonim_4396 a întrebat:

Plimbandu-ma pe site, am remarcat o invazie de fundite. Intrebarile incep sau se termina cu "funda, fundita" si am vazut raspunsuri care m-au facut sa vomit.
Iata ceva nou: se cersesc fundite.
Dragilor, nu v-a spus nimeni? Nu aveti ce face cu funditele!
Pentru ca m-am saturat de aceasta invazie, vreau sa va avertizez ca voi raporta orice intrebare sau raspuns care se incadreaza in categoria de mai sus.
O zi minunata!

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai ce face Adina aşa sunt copii, le place să achiziţioneze cât mai multe ce să faci. Când eram copii şi ne jucam jocuri de tipul cine are cele mai mult X, aşa e şi aici numai că X= fundiţe. Eu când văd că un răspuns bun se termină în fundiţă, îmi schimb complet părerea despre persoana respectivă. Dacă nu ar cerşi fundiţe persoana care îi apreciază răspunsul i-ar da-o şi fără rugămiţi, dar eh. Baftă!

| Hmmmm a răspuns:

Sa stii ca eu te sustin! sunt alaturi d tine! ai dreptate!
m-am saturat si eu d fel si fel d copilasi care cersesc p aici ca la coltu strazi credit p telefon, carti, flori si toate alea.si m-am saturat sa vad acele intrebari jalnice puse d dragul d a posta ceva, cu dragul d a enerva sau isteriza userii mai normali, puse pur si simplu d plicrtiseala.si m-am saturat sa vad cum cersesc si ofera unii fundite d parca am fi la piata.macar daca ofereau un kg d morcovi, dar asa nu pot sa ii inteleg.stau si ma intreb : nu se intelege d la sine ca fundita trebuie data si daca o meriti o primesti, ca daca userul are chef da fundita, daca nu nu?
si ti-am mai zis si ma repet.nu cred ca vei rezolva ceva cu raportatul.in primul rand nu esti p site mereu si si daca esti raportezi ce vezi, si nu vei gasi toate acele intrebari care ofera fundita sau acele raspunsuri care le cersesc.nu cred ca ar fi o solutie deoarece s-ar isteriza copiii.si iti dai seama ce iese daca ii pun aia p hannah montana sau justin bieber sa ne cante p aici, sa se razbune? surzim cu totiilaughing sau iti dai seama daca se enerveaza aia cu lingurele si periutele si ursuletii d plus cate dinalea o sa mancam?laughingo sa iasa urat! o sa te urasca multi copii d p aici.ar trebui sa facem ceva sa dispara acesti copii care in ultima perioada s-au inmultit rau d tot.
oricum eu am hotarat acum ceva timp ca nu voi mai raspunde la intrebarile d genul ala si nu am mai facut-o. orice altceva hotarati voi eu va sustin si sper sa scapam d copii.

| Essence a răspuns:

Da. sunt total de acord cu tine.
Umbla oamenii astia dupa fundite mai rau ca dupa bani.
Nu inteleg ca nu ii ajuta cu nimic acea fundita. laughing

Sunt de acord cu tine. Dar nu inteleg ce vrei sa spui prin " voi raporta orice intrebare sau raspuns ".
Poti te rog frumos sa imi trimiti un mesaj sa imi explici si mie?
big grin
Oricum te sustin.
whistling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun! Acum cateva zile i-am amenintat si eu ca raportez tot ce prind postat la alta categorie decat cea potrivita!
Nu-i rau, deja incep sa se dea funde pe sub mana, la negru, "pe caiet", se ajunge la reteaua funditelor si mafia fundelor, iar dupa modelul "Cosa nostra", apare "Fonda nostra"!
Promit sprijin pentru derutarea adversarului, nu vor sti cine a raportat!
M-au isterizat deja!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum vreo 3 saptamani am pus si eu o intrebare referitoare la chestia asta.Am vazut ca eram sustinuta de ceilalti si i-am trimis mesaj Ralucai sugerandu-i sa se stearga intrebarile ce contin cuvantul "fundita" sau sa se renunte de tot la ele. Mi-a spus ca va discuta cu colegii ei pe tema asta pentru a vedea ce e de facut...am rugat-o sa ma anunte cand se va lua o decizie daca se va schinba sau nu ceva macar sa nu stau si sa astept degeaba. Mi-a spus ca ma va anunta in caz ca nu se vor face schimbari dar nu am primit nicio veste nici in ziua de azi... ce o fi, nu stiuthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Revin aici ca sa vezi ce se poate intampla si cu intrebarea ta si cu altele ca aceasta!
Astazi am constatat ca mi-a disparut o intrebare. M-am zbatut sa o repostez, cunosti, probabil, procedura. Iata! http://www.tpu.ro/......ntre-cele/
Care e motivul raportarii? Irelevanta!
Nu ei traiesc printre noi, ci noi traim, din pacate, printre ei!