| hanibani a întrebat:

Sunt singura care a observat ca intrebarile care nu incep|se termina cu „funda"\„vot" nu primesc atat de multe raspunsuri ca celelalte.Serios, dragilor, va simtiti un om mai implinit in viata cu fundite?straight face

3 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

laughing. Poate pentru unii fundita este importanta;; ). Sau poate ca se nimereste sa stie majoritatea raspunsurilor la intrebarile ce se termina in "funda" / "vot"; ))

| TeIubesccc a răspuns:

Cum spune si @ Răspuns. nici eu nu am cerut funditsee; ))

| Răspuns_9097 a răspuns:

Sincer eu nu am cerut niciodată fundiţă cine a vrut să-mi dea bine, cine nu nu.happy