| zahre a întrebat:

Buna,prieteni de pe TPU! Uitați, voi mi-ati ramas unica speranța. Vreau sa fac un trailer la o carte.Și m-am saturat sa ma simt ca o proasta pe lânga colegii mei care știu sa faca asta.Folosesc,in prezent, programul,, Movie maker,,, dar nu sunt mulțumita de el.Menționez ca prietenii de la școala nu-mi spun cum se fac trailere de genul ăsta:http://youtu.be/fAWN4BaxvNE-deși ei au habar.
Va multumesc anticipat si v-aș ramane veșnic recunoscatoare daca m-ați ajuta!

Răspuns Câştigător
| itexpert a răspuns:

Sunt o gramada de programe pentru editat/compus video-uri, windows movie maker e foarte simplu de utilizat dar e limitat in functii.

Programele profesionale de editat video-urile sunt foarte complicate dar filmele ies exceptionale.

Sony Vegas
Adobe premier Pro

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=hSmgNVksHK8 youtube va fi prietenul tau de acum inainte :))