| DaffyDuck a întrebat:

Care știe cum fac un video sa fie acceptat pe programul Windows Movie Maker ca sa-l pot edita?
Mulțumesc, Anticipat! Si dau funda imediat!

2 răspunsuri:
| Sotaro324 a răspuns:

Pai
1.Il faci cu programul http://www.fraps.com/
2.iei video il pui in movie maker
3.Modifica cat poti
4.Bafta

| DaffyDuck explică (pentru Sotaro324):

Nu-mi merge.Ba da ce programe îmi dați și voi! Daca nu știți de ce mai răspundeți? Asa ca sa vadă aia întrebarea mea, sa vadă ca are răspunsuri și sa zică "Aaa, ba:stai ca asta a primit ajutor deja! Hai sa-mi vad de treaba mea!". Uitati-va la toate întrebările mele:are o tona de răspunsuri și sunt inutile rău!
N-ai ce învață de la ele...