| Axys a întrebat:

Buna prieteni Ma numesc Ioana numai ca pe acest cont almeu am pus numele Axys pentru ca asa e porecla mea pusa de prieteni, bine oricum asta nu are importanta! asa mare am o bicicleta DHS model Mustang si am cam schimbat tot la ea de la de la culoare pana la furca i-am pus furca dubla in fata si unele fete spun ca eu ca fata ar trebui sa nu mai fac asa ceva adica te privesc ca pe o ciudata si cand i vezi ca nu te cred ba cher am sa pun si un link aici https://www.facebook.com/....../photo.php asa am facut-o eu singura fara sa ma ajute nimeni am investit 2 miloane jumate
pe smilgher fin
vopsea
furca
lant
janta nou spate
frana spate
cauciucuri noi plus camere
anti furtul
aripi fata spate
:( eu nu vad ce este asa de ciudat adica nu am nevoie sa vad ca imi spuneti te cred nu
nu e nevoie eu asa am avut placerea sa o fac

:(
Stiu ca nu trebuie sa ma uit la alti ce spun ei atata timp ca ea imi merge bine eu am terminato de zioa mea :X ce parere aveti voi despre asta? sa meritat efortul meu pentru bicicleta mea

Răspuns Câştigător
| Niku3 a răspuns:

Desi linkul mie nu-mi merge(imi apare-Acest conţinut este indisponibil momentan), eu ca baiat nu imi ramane decat sa te felicit, pentru ceea ce ai reusit sa realizezi, iar daca tie iti place ceea ce faci, nu baga de seama ce zic alte fete despre tine( poate sunt invidioase ca nu pot si elehee hee ) mie chiar imi plac fetele ca tine, mi-as dori sa am o astfel de prietena.

| Axys explică (pentru Niku3):

happy multumesc pentru raspuns

| Axys explică (pentru Niku3):

Asa arata happy
cel mai rau e atuncic and se strica suspenia de pe mijloc
o sa o schimb sai eu ceva mai bun happy e originala a ei

4 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Nu merge linkul dar tine-o tot asa! fiecare om e diferit in felul lui, nu trebuie sa dai explicatii la nimeni in legatura cu preocuparile tale! faci ceea ce iti place!