| AvalohAlyn a întrebat:

Ce face Dumnezeu si Iisus ACUM sau ce face El intr-o zi omeneasca? Intrebarea e pura curiozitate si atat.laughing

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AC4S4 a răspuns:

Ateu 2018: Imi pasa asa de putin de Dumnezeu incat o sa merg pe tpu.ro sa pun cateva intrebari despre El la care stiu ca nu va raspunde nimeni.

| Octavian199 a răspuns:

Iisus e mort, Dumnezeu e fictiv. Asta fac rolling on the floor

| aXy99 a răspuns (pentru Octavian199):

A inviat.

| Octavian199 a răspuns (pentru aXy99):

Deci.S-a prefacut ca e mort? Daca eu mor, nu mai invii rolling on the floor

| aXy99 a răspuns (pentru Octavian199):

Hai sa testam.

| Octavian199 a răspuns (pentru aXy99):

Nici de al ' dracu ' nu mor rolling on the floor

| Octavian199 a răspuns (pentru aXy99):

Eu vreau sa traiesc mii de ani rolling on the floor

| BogdantheDreamer a răspuns:

Mergi in casa Lui si afla.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Joaca table cu Chirila?

| B3HappyN0Worry a răspuns:

Dacă ar exista cu siguranță s-ar uita la noi și s-ar mira cât putem fi de proști.

| ONR1R4 a răspuns:

Dacă nu îl vezi pe Dumnezeu, aceasta nu înseamnă că El nu există. S-ar putea să însemne că tu eşti orb. Orbirea nu e o calitate. Este numai absenţa luminii. Astfel, ateismul este absenţa cunoaşterii adevărului.