| AnelisseW a întrebat:

Purtati talismane...norocoase? Daca Da?! Care sunt? Si cum le folositi? Multumesc!

2 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Eu am un stilou cu care scriu mereu.De fiecare data cand scriu cu el iau 10, 9 si mai am un breloc care il tin mereu la mine si imi poarta noroc. Desi aceste lucruri nu sunt decat niste copii ale superstilior merg in unele cazuri. Pupic

| AcadeaRoz a răspuns:

Nu cred in talismane norocoase. Dar am un lantisor care il port mereu, e de la o prietena speciala, si imi place sa cred ca imi aduce noroc.