| ReDMaN12 a întrebat:

Exista talismane norocoase? Si daca da care sunt?

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Nu exista este o superstitie. Norocul ti-l faci tu cu mana ta.

9 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Daca platesti cu scalpul?

Răspuns utilizator avertizat
| Inferno a răspuns:

Dorocul si-l mai face omul si cu mana lui. entru asta exista berea Noroc.

| Dash a răspuns:

Nu

| danielaxyz a răspuns:

Da,exista,eu mi-am cumparat de pe site-ul www.talismane-amulete.ro,gasesti tot ce vrei si sunt ieftine

| bvkea a răspuns:

Incearca sa traiesti realist si cu picioarele pe pamant! Talismane nu exista, este un mit....gen Mos Craciun, Yeti....Hannah-Montanalaughing! Funda?big grin

| AddAmyy a răspuns:

Trifoi cu patru foi, potcoava etc mai exista si bratari din astea cu pietre pentru noroc dragoste sanatate protectie etc

| VladPetcu a răspuns (pentru AddAmyy):

Baiete mai mult de 2 ani nu ai n uexista asa ceva in plus am fost primul fundita?

| AddAmyy a răspuns (pentru VladPetcu):

In primul rand sunt fata. Dar baiatul a intrebat si eu i-am raspuns ce treaba ai tu cu mine?