| Sarai a întrebat:

Credeti in talismane norocoase? Aveti un astfel de obiect?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Sincer sa fiu nu cred si nici nu am.
Dar nici nu vreau laughing

| Carmen100 a răspuns:

Nu, sunt niste tampenii. Nu un obiect iti aduce noroc, norocul ti'l faci singur laughing

| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu prea laughing de fapt ar fi un pix pe care l-au atins 2 baieti pe care ii placeam si acum mai zic la misto ca imi poarta noroc, si scriu cu el la teste si iau note mari, dar nu cred ca poarta noroc laughing

| danydany399 a răspuns:

Norocul ti-l faci singur dar daca ai un astfel de obiect de la o persoana draga te face sa crezi ca ea este langa tine si iti poarta noroc.
FUNDA?