| anonim_4396 a întrebat:

Bună happy.
Să vă povestesc. într-o noapte am visat un băiat pe care-l văd mereu în oraş. visam că se dădea la mine. totuşi chiar nu m-am gândit la el. Toate bune şi frumoase. am început să-l văd iar pe aici, am vorbit puţin pe facebook. a început să-mi dea like-uri. şi am continuat să-l visez. că vrea sa fiu prietena lui, că mă săruta... El are prietenă şi e mai mare decât mine. are bani şi umblă mereu prin cluburi şi nu cred că s-ar uita la mine. straight face. Nu înţeleg de ce-l visez mereu. partea aiurea e că are prietenă care a fost miss şi el mereu stă cu nişte piţipoane de vârsta mea de pe aici. nu-l înţeleg... straight face. Şi eu am prieten, iar când am vorbit cu el m-a intrebat dacă mă înţeleg bine cu prietenul, dacă suntem ok si tot felul de intrebari de parca ar fi prea curios. Oare de ce il visez mereu si ma gandesc la el fara sa vreau?

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti neaparat la cineva, ca sa visezi. E necesar sa vezi macar o data, o persoana, pentru a o visa. Poate el incearca ceva cu tine, sau poate pur si simplu vrea sa faca, conversatie. De ce nu il intrebi de ce e asa de curios? Faptul ca e baiat de bani gata, nu dovedeste nimic. Poate pur si simplu, are succes la fete. Incearca sa-l cunosti mai bine, inainte sa-l judeci. :*

| UnCorpSanatos a răspuns:

A inceput sa iti placa de el si din ce imi spui ca iti da like-uri, vorbiti pe facebook si te intreaba daca te intelegi bine cu prietenul tau inseamna ca ar vrea sa se combine cu tine dar vrea sa fie sigur ca merita sa renunte la actuala lui prietena, dar ai grija sa nu isi doreasca doar aventura si sa iesi cu sufletul ravasit dupa povestea asta.
L-ai visat pentru ca corpul si mintea noastra face multe lucruri de care noi nu suntem constienti, probabil ti-a placut de el cand il vedeai prin oras iar tu nu ai realizat ca iti place de el asa de mult insa ti-a ramas in subconstient iar in vis ti-a aparut si avand in vedere ca iti apare tot mai des in vis inseamna ca iti place baiatul.

| blueSky_3324 a răspuns:

Pentru ca se gandeste si el la tine si tu la el..visele sunt o manifestare a subconstienului, cu alte cuvine, la ce te gandesti.o sa ajungi sa visezi. pupici! fundita?