| Yoloasdf a întrebat:

am o problema mai ciudata si imi e cam rusine sa va povestesc.
Acum o noapte am visat cum ma masturbam in camera mea si a venit mama si m-a prins. Dupa ce a venit am inceput din nou sa ma masturbez si dupa ce mi se facuse "bat" m-a chemat la ea (sau ceva de genul nu imi pot aminti totul cu exactitate).A inceput sa se dezbrace si am venit si eu la ea. Incepusem sa mi-o "frec" pe ea.Si eu eram excitat si ea. Eram doar noi in casa.
NU pot sa inteleg cum pot sa visez asa ceva si daca ma faceti si pe mine sa inteleg cum pot visa asemenea chestii pentru ca nu mi se pare normal.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă am putea explica în mod cert orice vis, Mama Omida ar rămâne fără serviciu...

| Pool77 a răspuns:

Prea mult porn cu fetish de mame, sau esti inca virgin si cu hormonii din tine ai fantezii cu toata lumea.

E total ok la o varsta de 15-16 ani.

| Yoloasdf explică (pentru Pool77):

Da man dar totusi... e mama

Răspuns utilizator avertizat
| Iuliambt a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii.
Visele în general sunt foarte ciudate și pot fi de tot felul.