| deLori a întrebat:

Sambata aceasta merg in excursie cu clasa mea si cu diriginta pana duminica seara. Eu nu prea mai vreau sa merg, dar deja am dat banii si nu ii pot recupera. Nu stiu de ce, simt ca nu ma voi distra sau nu ma voi simti bine, ceva de genul. Dar vreau totusi sa ma simt bine in excursia asta. Ce pot sa fac? Parca mi-e frica sa merg, desi am mers de multe ori in excursii de mai multe zile. De fapt, parca am emotii. Ce as putea face?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar mergi linistit si ia cu tine niste vodka si totul va fi ok, alcoolul si eventual niste morfina de poti face rost iti vor aplana durerile happy