| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Buna seara, am o intrebare, cand ati fost prezenti la o nunta v-ati intrebat vreodata ce fac mirii dupa ce se termina nunta? ce fac? merg la hotel si isi fac de cap cu banii castigati la >cinste?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Mirele se masturbeaza în baie iar mireasa își spală rochia.

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Lucreaza la conceperea unui copil.

| minrest a răspuns:

E posibil sa le ramana bani, sa iasa in pierdere sau sa ramana datori. Eu am facut o mica petrecere acasa, nu am cheltuit mai nimic, si am primit doar doua halbe de cristal. In noaptea nuntii, mirii sunt foarte obositi, au avut roluri grele, emotii, multa treaba, asa ca dorm.

| Alcyon a răspuns:

Eu cred ca dorm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care bani?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

De la cinste

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Crezi că mai rămâne ceva? laughing

| EnvyU a răspuns:

Nu prea raman bani, cel putin la fratimiu dupa ce s-a terminat tot si au plecat acasa astia, au numarat banii ca sa plateasca ce mai era de platit si le-au mai ramas 2000 ron. Au ramas la hotel si au dormit pana s-au trezit si au venit acasa. Dupa un party toata noaptea nu prea ai chef sa mai faci nimic decat sa dormi.

| Drolja a răspuns:

Da, rulează bancnotele!

| Green66 a răspuns:

Fac copii, asta dacă nu sunt prea obosiți de la țopăiala manelistică.