| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este adevarat ca dupa nunta cand mirii numara cinstea, ei trec pe o lista invitatii si scrie la fiecare cat a pus cinste ca sa stie cat sa dea si ei cand vor merge la nuntile invitatiilor?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Da,de exemplu daca uni au dat 20 de milioane ei vor fi vazuti cu ochi buni si vor primi la randul lor 20 de milioane in schimb aia care au dat 200 de lei nu vor fi vazuti cu ochi buni si mai mult ca sigur ca ceilalti nu se vor duce la nunta lor.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Verifica sa vada cine a pus miza mai mare

| Werrich a răspuns:

Nu, mirii fac lista ca să știe cu ce invitați rămân prieteni și pe care ii blochează pe Facebook și Instagram

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Paradoxul e: ce se întâmplă dacă cineva - care nu se va căsători niciodată - vine la tine la nuntă și-ți oferă cinste. Cum îi mai întorci favorul?hee hee

| MoonwalkPhenomenon a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Cand moare acea persoana dai cinstea familiei indoliate. laughing))

| Werrich a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Ii cumperi cea mai frumoasa coroana funerara.

| Paul754880338 a răspuns:

"Calatorul moare de drum lung si prostul de grija altuia" spune un proverb romanesc, despre care nu am inteles prea bine la ce se refera ...pana acum.

| George20123 a răspuns:

Da, asa faci daca esti taran