| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ati patit vreodata sa aflați ca după o nunta când mirii numărau banii de cinste, mireasa l-a luat la bătaie pe mire și a urlat în tot restaurantul din cauza ca neamurile lui au pus mai putina cinste decât neamurile ei?

Răspuns Câştigător
| just4ubr2015 a răspuns:

Daca eram in locul mirelui divortam imediat si plecam si cu banii la c..ve laughing

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Dar am cunoscut o situație în care din cauza banilor de nuntă a urmat rapid divorțul.