| ElenaZamfir a întrebat:

Am o intrebare pentru FACEBOOK. De ce nu pot scrie comentarii la unele poze. Sub aceste poze am numai butoanele, LIKE si DISTRIBUIE - LIKE si SHARE. Nu apare si butonul de comment. De ce? Precizez ca nu sunt blocata de nimeni. Ce sa fac? Multumesc.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru ca cel ce le-a distribuit ori nu are dreptul asupra lor ori nu vrea sa primeasca comentarii.

| RAY a răspuns:

Pentru ca nu esti membru acolo de asta

| ElenaZamfir explică (pentru RAY):

Nu am inteles niciun raspuns. 1. Am precizat ca nu sunt blocata. 2. Am intrat si de pe alta adresa, nume, si era la fel ca la mine. Nu inteleg de ce altii pot scrie comentarii si eu nu.

| Mădă0611 a răspuns:

Daca e pe o pagina, te-a blocat adminul. laughing Is sensibilosi astia. Da-le unlike si gata, oricum n-o sa mai poti comenta pana nu te deblocheaza, ceea ce n-o sa vezi, decat daca ii ceri si considera ca meriti.