| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

As vrea si eu sa descarc dupa internet programul AEL pentru chimie, mai multe lecti (baze, saruri, oxizi, acizi) si as vrea in romana. Eu am cautat dar nu am gasit, poate ma ajutati voihappy Dau fundahappy!

1 răspuns:
| napaucatalin a răspuns:

Ael este un program implementat de cei de la SIVECO si acest program este disponibil doar in scoli, sau poate il poti cumpara de la ei... bine inteles ma gandesc ca o sa coste si oricum poate ce o sa gasesti pe internet o sa fie trial si o sa ai nevoi dupa aia de licenta de la ei!