| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti lume?
Hai sa ne bagam la o mica conversariehappy
Vreti?

37 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Criticule, organizeaza si tu o conferinta pe mess. pentru pensionarii care stau acasa vineri seara laughing

| Flav a răspuns:

Criticule si eu am baut ceva bere. o sa ne intelegem de minune, garantezlaughing

| Flav a răspuns:

Mai candygirll nu tii la gluma? ben a facut o ironie in spiritul discutiei. uite pot s-o fac si eu. dupa filmul memento ai vrut sa-ti faci si tu mai multe notite pe aici tongue. what's the problem? la conversatii, toate joce-urile se accepta happy

nony
| nony a răspuns:

@Criticul.langa el era tipa ca abia astepta sa-l lase aia.si sa-l ia ea rolling on the floor. ia mai stai pe la geam vreo 30 min sa vezi daca am dreptatehee hee

| lia a răspuns:

Ok, despre ce vorbim?
Propun ca subiect rasaritul tongue

| lia a răspuns:

@Dr.BenZona, ai de gand sa rasari de intrebi ce rasarit?hee hee

| lia a răspuns:

Candy, nu pleca...mai stai sa conversam.hee hee

| elena a răspuns:

Interesanta discutie. numai ca nu a tinut prea mult...01.14 - 01.39...
"Flav" sa nu-mi spui ca esti pensionar...
Subiectul de discutie este "candygirl18", pe ea soimii mei...sau mai bine...pe maine...somn usor.

| inna a răspuns:

Credeam ca sunt singura care n-am somn sad laughing.

| inna a răspuns:

Credeam ca sunt singura care n-am somn sad laughing.

| inna a răspuns:

Credeam ca sunt singura care n-am somn sad laughing.

| inna a răspuns:

Din greseala, netuu laughing

| inna a răspuns:

Nu mai raspund, v-am lasat ..pa-pahappy

| inna a răspuns:

@Dr.BenZona nu gasesti vreun subiect de discutie?

| inna a răspuns:

N-am de ce sa te iert happy

| Ben. a răspuns:

Buna criticu

| Ben. a răspuns:

Da mai buna lia

| Ben. a răspuns:

Dupa 30 de rasp ne mutam pe alta intrebare
ca nu se mai vede om cu persoana

| Ben. a răspuns:

Candy stii sa te faci auzita

| Ben. a răspuns:

Rasaritu cui?

| Ben. a răspuns:

Dc mai raspunde candy de doua ori trebuie sa ne mutam

| Ben. a răspuns:

Oops s/a oparit candy

| Ben. a răspuns:

Nu mai dati cu stoopidu mah. a fost fara sa vreau
candy ma ierti?
a

| Ben. a răspuns:

Ma ierti?

| Ben. a răspuns:

Subectu e iertaciunea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.de ce, tu vrei? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici sunt big grin despre ce vrei sa vorbim?
Eu acum am venit de la pescuit, m-au nenorocit tantarii sad nici n-am prins mai nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Flav, nu ma simtrolling on the floor...am o mica petrecere aicihappy
Mai intru si eu din cand in cand... offfff beutura astalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rasaritul soareluilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai stiti ceva bancuri? din alea "porcoase" big grin? Sau sa vorbim de filmul lui Flav, astia care l-am vazut...