| Marianneftw a întrebat:

Cum aratam noi in ochii celorlalti? Gen cand se uita cineva la mine ma vede la fel cum ma vad eu cand ma uit in oglinda sau fiecare persoana te vede in alt mod?

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cand te priveste vizual, te vede la fel cum te vezi si tu in oglinda, normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ești o persoană diferită pentru fiecare om care te cunoște. și eu aș vrea să mă văd prin ochii altei persoane.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

probabil se referea la partea fizica
ai stat prea mult la trivia si acum nu mai e cale de intoarcere de dai raspunsuri asa profunde, sau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

te deranjează? laughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

said every t/a user ever