| aNNamariaa710 a întrebat:

Bună seara! De câteva zile, mă simt foarte rău, tristă, îmi vine a plânge din lucruri mărunte, am dureri de cap, nu pot dormi, nu am pofta de mâncare și nu am chef de a face nimic, pur și simplu, stau toată ziua în camera, nu m-am mai simțit asa niciodată, ce ar putea fi? Dacă știe cineva, mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Ilovedinero a răspuns:

Nu stiu exact cum sa explic fenomenul insa din cauza schimbarii vremii, a presiunii atmosferice da niste stari de rău, cam ce ai descris tu.Foarte multe persoane au probleme in aceasta perioada.

| Celdrept a răspuns:

Inceput de sfârșithee hee
Multi suntem cu capul pe aici laughing

| ALM2000RO a răspuns:

Probabil ești depresivă, așa cum sunt și eu de 2 ani.
Îți recomand să mergi la un psiholog bun.