| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara! Este cineva de pe lângă Timișoara aici?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Va rog frumos, ma puteti ajuta cu o informatie? cu ce pot ajunge in Dudești? s-au este si Dudeștii noi? Din gara de la Timișoara ma intereseaza.Multumesc frumos

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna,este un tren care are statie acolo un regio, știu pentru că am fost cam in tot Timiș, nu e mult 5 lei biletul, daca nu te descurci da mi mesaj

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Multumesc! daca nu ma descurc maine cand merg, voi intra si iti las mesaj.Multumesc frumos!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu sunt din Timișoara

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Iti scriu maine daca nu ma descurc. Nu am fost niciodată cu trenul singura la Timișoara

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu te descurci da mi mesaj

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ok,asa voi face in caz de ceva.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Buna,am ajuns cu taxi pana acolo din gara, deoarece sa prind trenul ar fi trebuit sa plec cu primul tren din Arad, si ma întorc acum in Arad cu un microbuz. Totul e bine cand se termina cu rude.Multumesc pentru ajutor?

| sierra1 a răspuns:

Lasă-ne să ghicim: vrei să ajungi la Dudeștii Noi și ai uitat cum. Amintește-ți:

https://www.tpu.ro/......oara-arad/