| sweetangeloana a întrebat:

M am hotarat! Vineri seara plec din Bucuresti! Vreau sa merg la aer curat! Intrebarea mea e urmatoarea : Unde ma sfatuiti sa merg? Pe unde ati fost?
Mentionez ca nu am la dispozitie decat o sambata si duminica ...partea proasta...Luni la servici ...Helpppp! mercic anticipat : )

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

Te-as sfatui sa mergi in Brasov.Sau pe langa: Bran, Moeciu, Poaiana Brasov...este frumos si la 2 ore distanta daca nu este aglomerat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Herculane, piscina la Hotel Roman, cada cu apa sulfuroasa, stariunea are 14 km, este intr-o stare deplorabila dar peisajele sunt de vis, merita. Daca aveti cu cine merge, nu ratati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La herculane unde poti inota iarna poti merge la munti parang un peisaj pfuuuuua soooooper sau la ranca. p. s. pasul vulcan poti sa vizitezi multe sau pestera muierilor unde o sa ai parte de un aer curat